пʼятниця, 26 червня 2026 р.

26.06.26 п'ятниця

 Доброго ранку,  маленькі чомучки та шановні батьки!

       Сьогодні для вас у блозі:

- ранкова гімнастика "Будемо в долоні плескати ми";
- музична діяльність "Чарівні хмаринки";
- художня література: слухання казки "Сонечко та хмаринка" (ст. гр.) ;
- пальчикова гра "Літо";
- малювання "Дощова хмаринка(мол.гр.), "Мильними бульбашками"( ст.гр.)  ;
- фізхвилинка "Літо";
- бесіда за картиною "Літо яке?";
- дидактична гра "Літо-добре, літо- погане" ;
- гімнастика для очей "Літня".

Прокинулись? Вмились? Тоді час розпочинати ранкову зарядку.


Музичне заняття чекає на вас.


Малят старшої групи запрошуємо послухати казку "Сонечко та хмаринка".


Перед малюванням підготуємо пальчики та зробимо пальчикову гімнастику.


Дітки молодшої групи намалюють дощову хмаринку.


Малята старшої групи продовжують вчитися малювати незвичним способом. Сьогодні ми  поексперементуємо з мильними бульбашками.


Час порухатися під веселу музику!


Давайте згадаємо - яке ж воно, літо, та складемо розповідь про нього.


Пропонуємо пограти в дидактичну гру та закріпити знання, коли літо - добре, а коли - погане.


Після роботи з ґаджетами дайте оченятам відпочити та зробіть для них гімнастику!!!


  Гарних та тихих вихідних!!!




Немає коментарів:

Дописати коментар